Bezplatná linka: 800 444 488 |  Recepce: 476 453 225 |  Dispečink: 476 453 240 

Technické služby města Mostu a.s.

TS (Velebudice): 24.6 °C | Aquadrom (Topolová): 24.6 °C | Hřbitov: 24.0 °C

Aquadrom

Služby » Aquadrom

O Aquadromu

Aquadrom v současnosti představuje komplexní možnost relaxace a sportovního vyžití pro širokou veřejnost. Jeho přístup je bezbariérový a poskytuje i částečné služby z oblasti wellness. Na kryté bazénové hale jsou čtyři samostatné bazény:

  • Rekreační bazén s hloubkou od 1,0 do 1,4 m a teplotou vody 31 °C
  • Plavecký 25-m bazén s hloubkou od 1,4 do 1,6 m a teplotou vody 27 °C
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,6 m a teplotou vody 32°C
  • Vířivý bazén - whirpool s teplotou vody 34 °C

Mezi atrakce, které zde naleznete patří: dva adrenalinové tobogány (délka 90 a 96m), divoká řeka, parní aroma kabina s umělým deštěm, masážní lavice, houpací záliv, vodní chrliče, hydroridery a dětské vodní atrakce. V rámci kryté haly máte možnost navštívit „Mokré občerstvení“ s poměrně širokým sortimentem nápojů, cukrovinek a jídel ve stylu „Fast Food“.

Aquadrom Most - bazénová hala Aquadrom Most - plavecký bazén Aquadrom Most - dětský svět Aquadrom Most - rekreační bazén a whirlpool

Další informace o Aquadromu, otvírací době, cenách atd. naleznete na stránkách www.aquadrom.cz

Sauna, Solárium

Součástí koupaliště je saunový komplex, s dvěmi finskými saunami a třemi parními/aroma kabinami. Pro ochlazování slouží tři ochlazovací sprchy a ochlazovací bazének s teplotou vody 8-10°C. Sauna má své oddělené šatny pro muže a ženy, sprchy a sociální zařízení. Máte zde možnost relaxace v teplé vířivé vaně a občerstvení v podobě teplých i chlazených nápojů. Vstupné do sauny je samostatné nebo kombinované se vstupným na bazénovou halu. Oddělenou součástí saunového provozu je malé solární studio s vertikálním soláriem.

Aquadrom Most - solárium Aquadrom Most - solárium

Letní provoz

V letní sezóně má Aquadrom otevřen venkovní areál s třemi novými nerezovými bazény:

  • Rekreačně - plavecký s třemi 25-m plaveckými drahami a hloubkou od 1,1 do 1,6 m
  • Dětský bazén s hloubkou od 0,2 do 0,9 m
  • Brouzdaliště s hloubkou od 0 – 0,5 m

Všechny tři venkovní bazény jsou samostatně ohřívané, ale teplota vody v nich záleží hlavně na počasí. Pohybuje se od 24 do 28°C. Součástí bazénů jsou atrakce: třídráhová skluzavka „Aquarena“, dětský vodní hrad, masážní lavice, houpací zaliv, vodní děla a dětské vodní atrakce a skluzavky.

Aquadrom Most - letní bazén Aquadrom Most - letní bazén Aquadrom Most - letní bazén Aquadrom Most - letní bazén

Venkovní areál

Venkovní areál má nové dětské hřiště s bezpečnostními dopadovými plochami, travnaté hřiště na badminton a volejbal, písčité hřiště na plážový volejbal a víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Součástí víceúčelového hřiště jsou samostatné šatny, sprchy a WC. Ve venkovním areálu je minigolfové hřiště s 19-ti jamkami a stánky s občerstvením.

Aquadrom Most - dětské hřiště Aquadrom Most - dětské hřiště Aquadrom Most - dětské hřiště Aquadrom Most - minigolf Aquadrom Most - občerstvení

Venkovní areál má dvě novinky:

Ta pro nejmenší se jmenuje AQUAPADDLER a jedná se o nafukovací bazén s lodičkami pro děti ve věku 3-12 let. Bazén má rozměry 10x8m s hloubkou 0,4m.

Aquadrom Most - Aquapaddler Aquadrom Most - Aquapaddler

Druhá - pro příznivce malé kopané,tenisu, nohejbalu a volejbalu, je víceúčelové hřiště s umělým povrchem. Provoz obou zařízení obstarává správce minigolfu, takže jsou veřejnosti k dispozici podobně, jako minigolfové hřiště, tzn.: duben - září, každý den od 10:00 do 20:00 hodin.

Aquadrom Most - víceúčelové hřiště Aquadrom Most - víceúčelové hřiště

Ostatní služby

V rámci Aquadromu máte celoroční možnost posilování a kondičního cvičení ve fitness studiu „Relax“.

Na objednání můžete navštívit, pedikúru, masáže, kosmetické studio „Sluníčko 2“ nebo nehtové studio.

Služby jsou dnes provázané, takže k úhradě téměř všech uvedených služeb můžete mimo hotovosti použít Sodex Pass šeky, unišeky, permanentky Aquadromu a platební karty.

Pro nejmenší návštěvníky má Aquadrom připravený bazén pro kojence a batolata, s hloubkou od 0,4m do 0,9m a teplotou vody 34°C. Do bazénu se vchází letní pokladnou – je umístěn v prvním podzemním patře a má veškeré vybavení a zázemí vlastní. Provozovatelem bazénu je p. Martina Techlovská – www.aquachobotnicky.cz

Fitness studio Relax Aquachobotničky - cvičný bazén Kosmetika studio Sluníčko 2 Pedikůra studio Sluníčko 2

Další informace

Další informace o Aquadromu, otvírací době, cenách atd. naleznete na stránkách www.aquadrom.cz